• Air bank | běžný účet


I banku můžete mít rádi.


cgaff_lp_hc_b_728x90.jpg

Tři měsíce na zkoušku.

Ano, je to pravda. První tři měsíce od založení účtu máte opravdu vše zdarma, máte možnost si vše vyzkoušet aniž by jste zaplatili jedinou korunu.

Platíte jen když jste spokojeni.

Jednoduše nemusíte platit když se cítíte nespokojeni. V praxi to funguje tak, že si vedle poplatku kliknete na ikonku popelnice, napíšete důvod a poplatek si necháte vrátit.

Na pobočku bez omezení.

Jestliže budete chtít do banky jet například na kole, klidně to lze. Air bank Vám nenařídí jak se do banky dostat. Jednoduše přijďte tak jak chcete.


Běžný účet

U klasického účtu si lze zvolit tarif Malý či Velký. Za Malý tarif neplatíte nic, platíte ale za odchozí transakce a výběry v bance a z bankomatů jiných spořitelen. Také za zasílání výpisu poštou, poslání každých pěti SMS o transakcích na účtu a opakované poslání PIN či změnu PIN na bankomatu. Ale Velký tarif stojí každý měsíc 150 Kč a všechny dané služby jsou zadarmo. Důležité je připomenout, že měsíční poplatek neplatíte za účet, ale za tarif. Když si vytvoříte pět účtů, celkem platíte jenom zmíněných 150 Kč. Lze si zažádat o dvě kreditní karty, jako součást tarifu, obnovení a náhradní karty.

Po založení účtu vám do mailové schránky přijde velmi pěkně vypadající email s oslovením, které bylo dobře skloňováno a na konci mailu podpis vedoucí kontaktního centra jasně dává tušit, že Air bank nechce aby emaily vypadaly jako od robota. Podobné e-maily přijdou i při změnění hesla či jména do internetbankingu. Air Bank se tváří jako banka s lidskou tváří. A dle prvního dojmu jí to jde skvěle.

cgaff_lp_p_b_336x280.jpg

Sponzorované odkazy:

Servis24 přihlášení na účet nebylo nikdy jednodušší. Servis24 přihlášení na účet z mobilního telefonu je velice snadné. Servis24 internetbanking je služba České spořitelny. Za Zuno stojí silná rakouská banka Raiffeisen. Hypoteční banka je banka zaměřená výhradně na poskytování hypotečních úvěrů. KB.cz je skvělá velká banka.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Air Bank a mají pouze informativní charakter.