• Air bank | spořící účet


I banku můžete mít rádi.


cgaff_lp_hc_b_728x90.jpg

Tři měsíce na zkoušku.

Ano, je to pravda. První tři měsíce od založení účtu máte opravdu vše zdarma, máte možnost si vše vyzkoušet aniž by jste zaplatili jedinou korunu.

Platíte jen když jste spokojeni.

Jednoduše nemusíte platit když se cítíte nespokojeni. V praxi to funguje tak, že si vedle poplatku kliknete na ikonku popelnice, napíšete důvod a poplatek si necháte vrátit.

Na pobočku bez omezení.

Jestliže budete chtít do banky jet například na kole, klidně to lze. Air bank Vám nenařídí jak se do banky dostat. Jednoduše přijďte tak jak chcete.


Spořící účet

Standartní účty jsou bez úroků, takže na řadu přijde Spořící tarif. Už dle jména je jasné, že nejde ani tak o užívání, jako spíše o zhodnocení vložených peněz. Automaticky je tedy používán Malý tarif, k tarifu nejde dostat kreditní kartu, nelze si nastavit trvalé příkazy, ani inkasa či SIPO. Jednorázové platby ale zůstávají aktivní. Air Bank u Spořicího účtu garantuje TOP3 garanci a to znamená, že pokaždé budete mít jeden z třech nejlepších úroků, třeba i úplně nejvyšší. Současný roční úrok je 2,5 %. Každý měsíc Air bank srovnává podobné spořicí účty a podle toho mění úrok. Sami se můžete mrknout na porovnání za poslední měsíc. Stálá prémie 0,2 procenta ke spořicímu účtu. Jestliže jste si také před spuštěním banky zažádali o stálý bonus +0,2 procenta k současnému úroku, asi vám ve středu s otevřením banky dorazila SMSka. Jestliže jste jej zadali při založení spořícího, bonus se vám v internetbankingu zobrazí během týdne.

Spořící obálky na spořicím účtu jsou ve skutečnosti virtuální podúčty, neboli šuplíky, do kterých vkládáte finance dle svých potřeb. Vytvoříte si až deset rozdílných obálek, a pak už pouze sledujte, jak máte blíže vše, na co se těšíte. Finance můžete různě přesouvat nejen z jedné obálky do druhé, ale také z běžného účtu do dané obálky na účtu spořicím. Finance si do těchto obálek navíc lze automaticky převádět z klasického účtu.

cgaff_lp_p_b_336x280.jpg

Sponzorované odkazy:

Servis24 přihlášení na účet nebylo nikdy jednodušší. Servis24 přihlášení na účet z mobilního telefonu je velice snadné. Servis24 internetbanking je služba České spořitelny. Za Zuno stojí silná rakouská banka Raiffeisen. Hypoteční banka je banka zaměřená výhradně na poskytování hypotečních úvěrů. KB.cz je skvělá velká banka.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Air Bank a mají pouze informativní charakter.